menu

Instalace

instalacion-1
instalacion-2

Unikátní systém snadné instalace

Díky našemu systému EASY-INSTALL zjednodušujeme proces instalace bez snížení kvality, bez nutnosti specializovaných techniků, s využitím vlastních personálních a významných úspor nákladů na instalaci, určených pro instalace v zahraničí.

Sistema-unico-easy-install-01
Sistema-unico-easy-install-02

Vlastní montážní tým

TecnoConverting Engineering je jedinou společností, která nemá outsourcing instalaci zařízení; Všichni naši montéři jsou našimi vlastními odborníky, kteří zajišťují správnou instalaci a zaručují perfektní fungování našeho zařízení.

tecnico-01
tecnico-02

Zahraniční montážní kapacity.

Díky našemu systému EASY-INSTALL zjednodušujeme proces instalace bez snížení kvality, bez nutnosti specializovaných techniků, s využitím vlastních personálních a významných úspor nákladů na instalaci, určených pro instalace v zahraničí. Specializovaný technik TecnoConverting Engineering cestuje na místo projektu, provádí dohled a pomáhá s instalací. Téměř všechny naše současné projekty jsou v zahraničí.

Rusia
Republica dominicana
Venezuela
china

Balení a doprava.

Veškeré naše vybavení je dodáváno perfektně zabalené a přizpůsobené přepravě dle vlastního výběru.

embalaje y transporte-4
embalaje y transporte-3
embalaje y transporte-2
embalaje y transporte-1

TecnoConverting Engineering vyváží do vice než 30 zemí, má dceřiné společnosti v Portugalsku a Francii a obchodní zastoupení v České republice, i v Číně.