menu

Blog Article

TecnoConverting Engineering dodal nádrže na fyzikálně-chemickou úpravu zbytkové odpadní vody pro zařízení na odsolování mořské vody ve Spojených arabských emirátech

posted in Novinky by

TecnoConverting Engineering navrhlo a sestrojilo nádrže na fyzikálně-chemickou úpravu zbytkové odpadní vody pro továrnu na odsolování mořské vody ve Spojených arabských emirátech. Nádrž se skládá ze dvou paralelních linek a má celkovou kapacitu 200 m³/h.

Každá ze dvou linek má jednu koagulačně-flokulační nádrž o obsahu 43 m³, která je rozdělena do tří komor, z nichž každá je vybavena míchadlem zajišťujícím správné homogenizaci a účinek dávkovaných chemikálií. Každou linku dále tvoří čiřič o objemu 35 m³, který je založený lamelové vestavbě – lamely TecnoTec H80 – která garantuje maximální účinnost procesu usazování kalu. Spolu s dvojicí nádrží byly dodány taktéž tři nádrže na zahušťování kalu, každá o průměru 3,5 metru a obsahu 30m3, které slouží pro výsledné zpracování kalu coby vedlejšího produktu obou linek.

S ohledem na zbytkovou slanost tekutiny byly nádrže vyrobeny z polypropylenu, zatímco vrtule míchadel a hřídele jsou z nerezové oceli třídy Super Duplex. Lamelová vestavba TecnoTec H80 je vyrobena z PP s atestem na trvalý styk s pitnou vodou (NSF-std61). Zahušťovače kalu jsou vyrobena z kompozitních materiálů.

For effective maintenance of the supplied equipment and an adequate process supervision, the water line tanks supplied have been equipped with walkable anti slippery tramex type covers, perimeter handrail and inclined access ladders, all made of GRP. The thickeners come with a fixed cover and manhole, perimeter handrail and vertical ladder, all made of GRP.

TecnoConverting tak opět prokázal svůj vysoký potenciál coby inženýrská společnost se systémovým konceptem pro zajištění těch nejlepších výsledků; a jako výrobce kompaktních, vysoce výkonných zařízení pro náročné a extrémní podmínky.

01 Srp, 19

 

 

related posts